Сьогодні: 14 червня 2024, 10:11

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 
 Шоколад 
Автор Повідомлення

Повідомлення: 28
Повідомлення Шоколад
Привет, друзья! У меня есть вопрос к опытным кондитерам и любителям выпечки. Где можно купить качественный молочный шоколад для приготовления тортов? Я хочу найти оптимальный вариант, чтобы торт получился вкусным и нежным.

22 липня 2023, 18:55
Профіль

Повідомлення: 17
Повідомлення Re: Шоколад
Для приготовления вкусных и нежных тортов действительно важно выбрать качественный молочный шоколад. Я, как опытный кондитер, могу посоветовать вам проверенный вариант. В последнее время я часто покупаю молочный шоколад https://kondishop.com.ua/shokolady-kras ... y-shokolad на этом сайте. Они предлагают широкий ассортимент качественных шоколадных продуктов для кондитеров. Здесь я нашла молочный шоколад различных брендов с разным содержанием какао-масла, что позволяет выбрать оптимальный вариант для тортов. Каждый продукт снабжен подробным описанием и характеристиками, что помогает сделать лучший выбор.

22 липня 2023, 19:34
Профіль

Повідомлення: 62
Мені здається, що можна купувати звичайний молочний шоколад, який продається у всіх магазинах. Топити його, та готувати з нього поливку на торт. Мені подобається працювати з таким шоколадом, єдине на що звертайте увагу, щоб шоколад був без домішок.

26 липня 2023, 17:02
Профіль

Повідомлення: 27
Щоб покривати торти шоколадом чи іншими поливками їх потрібно перше вміти спекти та приготувати. Особисто я не вмію, та й не люблю стояти біля плити, але оскільки мені дуже подобається солодке, то я замовляю готові солодощі на сайті Кондитерського дому "Вацак". На сайті https://vatsak.com.ua/sweets/cookies/ можна обрати печиво, випічку, торти та багато інших солодощів. Все смачне та свіже, адже кондитери дотримуються всіх стандартів якості, та використовують тільки якісні продукти.

26 липня 2023, 17:38
Профіль
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі